KADEM'den seminer

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Ülfet Görgülü ve Uzman Psikolog Gülşah Akçay, sosyal medyanın doğru ve bilinçli kullanımı ve aile hayatı üzerindeki etkilerinin ele alınacağı seminerle Elazığlılarla buluşacak.

KADEM'den seminer Kültür

Elazığ Belediyesi, rutin belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal ve kültürel alandaki başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Elazığ Belediyesi ve KADEM işbirliğiyle 26 Aralık Cumartesi günü, saat 12.00’de Belediye Kültür Merkezinde, ‘Sosyal Medyanın Aile Üzerindeki Etkisi, Sosyal Medya Kullanımında Mahremiyet’ konulu bir seminer düzenlenecek.

Sosyal medyanın toplumun temelini oluşturan aile üzerindeki etkilerinin ele alınacağı seminere, Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Ülfet Görgülü ile Uzman Psikolog Gülşah Akçay konuşmacı olarak katılacak.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, günlük yaşamın bir parçası haline gelen sosyal medyanın yani sanal ortamın doğru ve bilinçli kullanımı, sınırları ve aile hayatı üzerindeki etkilerinin ele alınacağı seminere, tüm halkımızın davetli olduğu bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom