Akçakiraz Belediyesi çalışıyor

Elazığ’ın Akçakiraz Belediyesi tarafından yeni alınan iş makineleri ve otobüslerin bulunduğu 18 araç hizmet vermeye başladı.  

Akçakiraz Belediyesi çalışıyor Güncel

Araçların hizmete girmesi için yapılan açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, “Hamdolsun bu şirin beldemizde atılımlar gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız işlere baktığımızda geliri ve nüfusuyla paralel olmayan atılımlar gerçekleştiriyoruz. Bu da kurumsal kimliğimizin biran önce kurulmasına dayalı teşebbüslerimizdendir. Burada biz sistemi kurduktan sonra sistem en hızlı şekilde yürüyecektir. Başarını temelinde samimiyet vardır. Unutmadan şunu da söyleyeyim ki, bir iş yaptığınız zaman o işten başka hiçbir işe odaklanmayın. Bugün açılışını yaptığımız ve büyük bir kısmını öz gelirlerimizle temin ettiğimiz bu araçların belediyemize toplam maliyeti 2 milyon 370 bin TL’dir” dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise, “Akçakiraz belediye başkanımız, belediye başkanlığı görevine başladığı günden bugüne kadar çok başarılı hizmetler yapıyor. Elbette bu başarının ve gayretin altında inanmak, halkına hizmetten mutlu olmak yatıyor. Elazığ belediye başkanı olarak, ilçe belediyelerimiz, belde belediyelerimiz ne kadar başarılı hizmet yaparsa en çok ben mutlu olurum. Çünkü bizim yükümüz o kadar azalmış oluyor. Onlar ne kadar gayret ederlerse Elazığ belediyesinden de hizmetler o kadar azalmış oluyor. Bu açıdan tekraren Akçakiraz belediye başkanımız Sabahattin Kaya tebrik ediyorum. Akçakiraz bir belde gibi çalışmıyor. Akçakiraz sorumlu olduğu alanda şehir havasında çalışmalarını devam ettiriyor. Bir kişinin rahat etmesi, huzurlu olması, yaşamından mutluluk duyması için atılacak her adım önemlidir” diye konuştu.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri kurdele keserek araçları hizmete soktu. Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’da yeni alınan bir otobüse binerek, şoförlük yaptı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom