Mahalle muhtarlarına sağlık semineri

Elazığ’da mahalle muhtarlarına yönelik sağlık semineri verildi.  

Mahalle muhtarlarına sağlık semineri Güncel

Medical Park Elazığ Hastanesi Konferans Salonu'nda düzenlenen seminere, Medical Park Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Seden Özkan ile mahalle muhtarları katıldı. Seminer öncesi bilgilendirme yapan Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Seden Özkan, “Çoğu batıda olmak üzere grubumuzda 27 tane  A grubu, A artı plus hastanemiz var. Doğu Anadolu’daki Elazığ Medical Parkımızda, Doğu Anadolu’ya, Güneydoğu Anadolu’ya hem de Ortadoğu'da Irak, İran, Azerbaycan, Gürcistan gibi Türk Cumhuriyetlere hizmet vermekteyiz" dedi.

Amaçlarının Elazığ halkına hizmet vermek olduğunu söyleyen Genel Müdür Yardımcısı Seden Özkan, “Bizim iddialı olduğumuz branşlar kanser hastalıkları, onkoloji, pet ct, radyo terapi, yoğun bakımlarımız ve kardiyoloji-kvc bölümleridir. Yaklaşık 206 yatağımız ve 67 hekimimiz var. Son dönemde kadromuza güçlü isimler kattık. Yine birçok yenilik ocak ayı itibariyle şehrimizde olacak. Şehrimizde obezite ameliyatları yapmaya başlayacağız” diye konuştu.

Özkan’ın konuşmasının ardından muhtarlara prostat konusunda Op.Dr. Serhat Yentür tarafından seminer verildi. Dr. Yentür, prostat hastalığı ile ilgili bilinmeyenleri ve sıkça sorulan konuları ele aldı. Daha sonra Dr.Yentür, muhtarların sorularını yanıtladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom