Elazığspor'da teknik direktör arayışları

PTT 1. Lig'in lideri Vartaş Elazığspor'da İbrahim Üzülmez'den boşalan teknik direktörlüğe aralarında Mehmet Altıparmak ve Kemal Özdeş'in de bulunduğu 4-5 teknik adamla görüşmeler yapıldığı öğrenildi.  

Elazığspor'da teknik direktör arayışları Spor

Teknik direktör arayışlarına ilişkin bilgi veren Vartaş Elazığspor Sportif Direktörü Emrah Yıldız, "Kulüp başkanımız, Mehmet Altıparmak ve Kemal Özdeş'in de aralarında bulunduğu 4-5 teknik direktör ile görüşme yapıyor. Amacımız teknik direktör sorununu en kısa sürede çözmek. İnşallah hafta sonuna kadar yeni hocamızla anlaşırız diye düşünüyorum. Maddi sıkıntı içinde olduğumuzu biliyorsunuz, bu yokluk içinde takımı idare etmeye çalışıyoruz" dedi.

"6 FUTBOLCU İLE YOLLARIMIZI AYIRMAYI DÜŞÜNÜYORUZ"
Ara dönemde bazı futbolcuların da takımdan ayrılacağını ifade eden Yıldız, "Takımdan gidecek ve kalacak futbolcular bir haftaya kadar belli olacak. Şuanda 6 futbolcuyla yollarımızı ayırmayı düşünüyoruz. Gidecek futbolcuların yerine transfer yapacağız. Bu süreçte takımdan gitmek isteyen oyuncular olabilir, onlara da saygı göstereceğiz. Bu imkansızlıklarda bile telefonlarımız hiç susmuyor. Birçok futbolcu Varataş Elazığspor'a gelmek istiyor" diye konuştu.

Öte yandan Elazığspor'un 2 Ocak itibariyle Antalya'nın Belek ilçesinde kampa gireceği bildirildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom