Vali Zorluoğlu: Çok önemli bir kazanım

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu yapımı tamamlanan Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonunu ve Spor Bilimleri Fakültesi’ni ziyaret ederek spor salonunu inceledi ve fakültede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Zorluoğlu: Çok önemli bir kazanım Güncel

Vali Zorluoğlu'na Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Arslan ile Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim üyeleri inceleme esnasında eşlik ettiler.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ yapımı tamamlanan spor salonu hakkında bilgi vererek, 1993 yılında başlayan salon inşaatının yirmi yılı aşkın bir süre devam ettiğini, göreve geldikleri 3 yıllık sürede tesisin bitirilmesi noktasında ellerinden gelen bütün gayreti sarf ettiklerini belirtti.

Vali Murat Zorluoğlu ise Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonunun Elazığ ve Üniversite için çok kıymetli bir yatırım olduğunu belirterek, Rektör Prof. Dr. Demirdağ ve emeği geçenlere bu önemli tesisi Elazığ'a ve Üniversiteye kazandırdıkları için teşekkür etti. Vali Zorluoğlu, uluslararası standartlara sahip olan salonda önemli müsabakaların yapılacağına inandığını, bunun da Elazığ için çok önemli bir kazanım olduğunu kaydetti.

Vali Zorluoğlu ziyarette Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Arslan ve Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim üyeleri ile de bir araya gelerek fakültede yürütülen eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom