Başkan Yanılmaz yeni yılın ilk gününe böyle başladı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yeni yılın ilk gününe Kültür Park Camii’nde kıldığı sabah namazıyla başladı.

Başkan Yanılmaz yeni yılın ilk gününe böyle başladı Güncel

Başkan Yanılmaz ve Cihannüma İşbirliği ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Selim Cerrah, yılın ilk günü, ilk cuma sabahında Kültür Park Camii’nde vatandaşlarla da bir araya geldiler.

Kılınan sabah namazının ve edilen duaların ardından Başkan Yanılmaz, konuklarıyla birlikte, Cihannüma Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Kültür Park Mamura-ül Aziz Salonu’nda düzenlenen programda bir konuşma yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Türkiye’yi idare eden kadroların geçmişte büyük zorluklarla mücadele etmek zorunda kaldıklarına dikkat çekerek, “O dönemdeki hizmet anlayışı, bugün ülkeyi idare edecek konuma geldi. O gün 3-5 kişiyle Başbakan Erbakan sloganı atılırken, vakti geldiğinde Başbakan olacağına inanılarak o sloganlar atılıyordu. Bugün imam hatipli bir cumhurbaşkanı, başörtülü milletvekilleri, başörtülü hakim ve savcıların görev yaptığı bir Türkiye’de yaşıyoruz” diye konuştu.

Cihannüma İşbirliği ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Selim Cerrah ise ayet ve hadisler ışığında etkileyici bir konuşma yaptı. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...