Belediyede kar teyakkuzu

Elazığ’da etkili olan kar yağışında vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Elazığ Belediyesi ekipleri, kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyede kar teyakkuzu Güncel

Tüm yurtta olduğu gibi Elazığ’da da etkili olan  kar yağışıyla birlikte Elazığ Belediyesi ekipleri cadde, sokak ve kaldırımlarda kar temizleme çalışmalarını aralıklısız şekilde sürdürüyor. 

Elazığ Belediyesine bağlı Fen İşleri, Park ve Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlükleri ekipleri, bulvarlar, cadde, sokak, kaldırım, meydan ve üst geçitlerde kar temizleme çalışmalarına devam etti.

Ekipler, ayrıca tarihi Harput Mahallesi’nde bulunan türbeler ve ibadethanelere giden yolları açarak mahallede bulunan yollar ve kaldırımlarda da kar temizleme çalışmalarına devam ediyor.

Elazığ Belediyesi tarafından mahallesinde gerçekleştirilen kar temizleme çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Harput Mahallesi Muhtarı Zülküf Demirpolat, Belediye tarafından  hummalı bir karla mücadele çalışma gerçekleştirildiğini ifade ederek mahallesinde kapalı yolun kalmadığını söyledi.

Elazığ’da kar yağmasıyla birlikte ekiplerin sürekli olarak kar temizleme çalışmaları gerçekleştirdiğini ifade eden, Harput Mahallesi Muhtarı Zülküf Demirpolat çalışmalar nedeniyle Elazığ Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom