AK Parti Merkez İlçeden Ankara ziyareti

Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av. Kadir Nozoğlu ve Merkez İlçe Teşkilatı Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Merkez İlçeden Ankara ziyareti Güncel

Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Teşkilatı,Ankara ziyaretinde ilk olarak Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av.Şuay Alpay’ı ziyaret ettikten sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı M. Hadi Tunç’u ziyaret etti.

Merkez İlçe Başkanı Av.Kadir Nozoğlu ve teşkilat mensupları ziyaretlerine ,AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi ve Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk’le devam ettiler.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım’ıda bir ziyaret gerçekleştiren Ak Parti Elazığ Merkez İlçe teşkilatı,daha sonra AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Bölge Kordinatörü  Saadettin Aydın’ıda makamında ziyaret ettiler.

Merkez İlçe Başkanı Av.Kadir Nozoğlu ve teşkilat mensupları, geçirdiği rahatsızlık sonucu hastahanede tedavi gören  TBMM Katip Üyesi ve Elazığ Milletvekili Av. Ömer Serdar’ıda hastahanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini bulundular.

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatının Ankara ziyaretleri hakkkında açıklamalarda bulunan Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av. Kadir Nozoğlu, Ankara ziyaretinin çok verimli geçtiğini söyleyerek ziyaret nedeniyle teşkilat mensuplarına teşekür ederek açıklamasında şu şekilde devam etti:
“Ankara ziyaretimizde, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av.Şuay Alpay, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hadi Tunç ,AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ,Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi ve Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Bölge Kordinatörü  Saadettin Aydın’ı makamlarında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledik.Ayrıca geçirdiği rahatsızlık sonucu hastahaneye kaldırılan TBMM Katip Üyesi ve Elazığ Milletvekili Ömer Serdar’ıda ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi sunduk.Merkez İlçe Teşkilatımızla Ankara’da gerçekleştiridiğimiz ziyaretler çok verimli geçti.Elazığlı siyasetcilerimize ve bürokratlarımız çok önemli görevler aldılar. Siyasetcilerimiz ve bürokratlarımız ilimize daha önce olduğu gibi şimdide birçok önemli hizmetlere imza atacaklarına inançımız tamdır. Elazığlı siyasetcilerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum.Bizleri kabul ettikleri için hepsine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom