İlk yardım ve acil müdahale semineri düzenlendi

Yeni Hamle Eğitim Kurumları ile Türk Kızılayı Malatya Şubesi işbirliğinde 'İlk Yardım ve Acil Müdahale Semineri' düzenlendi.

İlk yardım ve acil müdahale semineri düzenlendi
Malatya
Yeni Hamle Eğitim Kurumları ile Türk Kızılayı Malatya Şubesi işbirliğinde ’İlk Yardım ve Acil Müdahale Semineri’ düzenlendi.

Yeni Hamle bünyesindeki tüm eğitim kurumlarının idareci ve öğretmenlerinin katıldığı seminerde Kızılay Malatya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Özmarasa’lı ve Genel Hizmetler yöneticisi Malatya temsilcisi Mehmet Karanfil, teorik ve uygulamalı olarak çeşitli kazalarda doğru ve yanlış yapılan ilk yardımı slaytlar eşliğinde anlattı. İlk yardımın 3 aşamadan oluştuğunu ve bunu sağlıklı her yetişkin insanın yapabileceğini ifade eden Marasalı, "Öncelikle yaralı güvenli bir yere alınmalı, bilincinin açık olup olmadığı kontrol edilmeli ve son olarak ambulans çağrılmalı. Eğer bunları doğru yapar isek ev ve iş kazalarında oluşabilecek ölümlerin engellenmesini sağlayabiliriz" dedi.

Program sonunda eğitimcilere teşekkür eden Yeni Hamle Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ahmet Polat Kaya, bu eğitimleri her yıl tekrarladıklarını ve kurumları için oldukça faydalı olduğunu ifade etti.

Seminer sonunda Yeni Hamle Eğitim Kurumları çalışanlarına katılım sertifikaları verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...