Elazığspor'da şok istifa!

Vartaş Elazığspor'un teknik direktörü Kemal Özdeş istifa etti.

Elazığspor'da şok istifa! Spor

Kemal Özdeş'in açıklaması;

"Başkanımın Vartaş Elazığsporun Teknik Direktörlüğü için teklifini büyük bir heyecanla kabul etmiştim.

İkinci yarı için kadro planlaması yaparken 5 oyuncu transfer etmeyi düşündük, fakat ben kampa katıldıktan iki gün sonra 2 dönem transfer yasağı geldi.

Hemen bizden ayrılmak isteyen oyuncuları geri çağırdık. Bu süreçte kadromuzda tutmayı istediğimiz Serdar Özbayraktar’ı tutamadık.

Yabancı oyuncularımızdan Tom ve Cleyton dışında tüm oyuncularımız kampa katıldı ve çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik.

Ligin ilk yarısında bu futbolcular bu takımı lider yapmıştı ve ikinci yarıda da aynı başarıyı göstereceğine inancım tamdı.

Ancak futbolcularımızın ligin ilk yarısından kalma maddi problemleri çözülememesi takımımın motivasyonunu bozdu. Bu problemlerin çözülmesi için son ana kadar bekledim. Başkanımız maddi problemleri çözmek için büyük çaba sarfederken yalnız kaldığı düşüncesindeyim.

Son ana kadar sözleşme imzalamadım. En son dün gece başkanımıza sözleşme imzalamayacağımı ifade ettim. Büyük ümitlerle geldiğim Vartaş Elazığspor’dan ayrılmak zorunda kaldım. Tüm Elazığ ve Elazığspor camiasının beni anlayışla karşılayacağını umuyorum. Elazığspor büyük bir camia ve büyük bir takım.

Elazığ halkı Vartaş Elazığspor için kenetlenirse başarılı olacağına inanıyorum.

Vartaş Elazığspor’a bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. "

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom