BİK ve yerel gazetelerden ETSO’ya ziyaret

Yerel medya sahipleri ve Basın İlan Kurumu Müdürü Murat Yürekli ile bir araya gelen Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, medya ile hizmetlerinin bundan sonraki dönemde çok daha etkin bir şekilde devam edeceğini söyledi.  

BİK ve yerel gazetelerden ETSO’ya ziyaret Güncel

Elazığ'da yayın yapan yerel gazete sahipleri ve Basın İlan Kurumu İl Müdürü Murat Yürekli, “Yerel Gazetemi Okuyorum” projesine desteklerinden dolayı TSO Başkanı İdris Alan'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Elazığ medyasında yeni bir dönemin başladığını belirten Basın İlan Kurumu Elazığ İl Müdürü Murat Yürekli, "Kısa bir süre önce ilimizde yerel 12 gazete bir araya gelerek dört gazete altında birleşme kararı almışlardır. Bu birleşme hem sektörün gelişmesi ve hizmet kalitesinin yükseltilmesine hem de halkın çok daha dolu gazete okumalarına vesile olacaktır. Elazığ’da ‘Yerel Gazetemi Okuyorum’ kampanyasına verdiğiniz destek için teşekkür etmeye geldik. Kampanyamıza son olarak Elazığ Belediyesi ile Elazığ Valiliği de katılmışlardır" dedi.

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’da ise, "Günlük yayın yapan 12 gazetenin birleşme kararı alarak 4 gazete çatısı altında birleşmeleri ilimiz kalkınmasına, gelişmesine ve medya sektörünün güçlenmesine çok daha etkili yayın yapılarak daha etkin hizmet verilmesine vesile olacaktır. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile ilimiz medya kuruluşları her zaman çok iyi diyalog ve işbirliği içerisinde hizmet vermişlerdir. Bu hizmetlerimiz bundan sonraki dönemde çok daha etkin şekilde devam edecektir. Birlikte başlatmış olduğumuz kampanyaya valilik ve belediyemizin de destek vermesi bizleri de mutlu etmiştir. Kampanyanın tüm STK’lar ve kurumlar tarafından devam ettirilmesini beklemekteyiz" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom