FKA Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) yönetim kurulu toplantısı Elazığ'da yapıldı.

FKA Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı Güncel
FKA yönetim toplantısı yapıldı
 
Fırat Kalkınma Ajansı Ağustos ayı olağan yönetim kurulu toplantısı yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Elazığ’da gerçekleştirildi.
 
Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya ajansın yönetim kurulu başkanlığına getirilen Malatya Valisi Vasip Şahin başkanlık ederken, toplantıya Elazığ Valisi Muammer Erol, Tunceli Valisi Hakan Yusuf Güner, Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan, Elazığ İl Genel Meclisi Başkanı Aydın Kara, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ ve ajans yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
Toplantı öncesinde bir değerlendirme yapan Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Malatya Valisi Vasip Şahin, Konya Valiliğine atanan Elazığ Valisi Muammer Erol’a yeni görevinde başarılar diledi. Vali Erol’un Elazığ’da çok önemli hizmetler yaptığına şahit olduğunu belirten Şahin, Vali Erol’un yaptığı hizmetlerin Elazığ’da hayırla yâd edileceğini söyledi.
 
Toplantıda daha sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi ve 2014–2023 Bölge Planı Taslağının Değerlendirilmesi, 2013 Yılı Ara Faaliyet Raporunun Değerlendirilmesi, 2013 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Başvurularının Görüşülmesi, 2 İşletmeye ait Mali Destek Sözleşmesinin Feshi, Sayıştay Başkanlığı 2012 Yılı Taslak Denetim Raporu hakkında bilgi sunulması gibi gündem maddeleri toplantıda ele alındı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...