Başkan Yanılmaz'dan prim müjdesi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Vartaş Elazığspor - Göztepe maçı öncesi futbolculara Göztepe maçını kazanmaları halinde “Teriniz soğumadan soyunma odasında primlerinizi alacaksınız” müjdesiyle, moral dopingi sağladı.

Başkan Yanılmaz'dan prim müjdesi Spor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Vartaş Elazığspor - Göztepe maçı öncesi moral ve motivasyon desteği sağlamak amacıyla PTT 1. Lig’de mücadele eden Vartaş Elazığspor tesislerini ziyaret ederek, futbolcularla bir araya geldi.

YANILMAZ: “GÖZTEPE MAÇI ELAZIĞSPOR İÇİN ÖLÜM KALIM MÜCADELESİDİR”
VARTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata ve Elzığspor Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk ile birlikte futbolcularla kahvaltıda buluşan Başkan Yanılmaz, Göztepe maçının Vartaş Elazığspor için bir ölüm kalım mücadelesi olduğunu ifade ederek, “Elazığsporumuza başarılar diliyorum. Bu maçı alacağımıza inancım tamdır. Sizlerin maça çıkarken yüreğinizi ortaya kayacağınıza inanıyorum. Elazığspor sizlerle çok iyi bir takım, iyi oynuyorsunuz, yere iyi basıyorsunuz. Geriye bir tek şey kalıyor, Göztepe maçında yüreğimizi de inancımızı da ortaya koymaktır” dedi. 

Bu maçın öneminin herkesin farkında olduğunu dile getiren Başkan Yanılmaz, “Sporun içinden gelen biri olarak, sizin yaşlarınızda sizin hissiyatınızı yaşamış biri olarak diyorum, bu hissiyatı zaten sizler yaşıyorsunuz. Ortalıkta dolaşan birçok dedikodular sizin de kulağınıza geliyordur. Sizden ricam duyduğunuz her şeyi bir kenara bırakın, sahaya çıkın ve en iyi oyununuzu oynayın. İnşallah Göztepe maçından sonra galip gelmiş bir takım olarak, soyunma odasında görüşelim. Sizlere müjdeyi veriyorum, teriniz kurumadan primlerinizi alacaksınız. Göztepe maçının ardından ligin 2. Yarısına çok güçlü bir şekilde başlayacağız” diye konuştu.

BAŞKAN YANILMAZ: “ELAZIĞSPOR’DA HİÇBİR ŞEY DÜN GİBİ OLMAYACAK”
“Elazığspor’da hiçbir şey dün gibi olmayacak” vurgusunu yapan Başkan Yanılmaz, “Hep bir adım daha ileri gideceğiz. Ben bu şehrin Belediye Başkanı olarak, Ömer Faruk Bey bu kulübün isim babası VARTAŞ’ın sahibi olarak ve bütünüyle bir Elazığ olarak sizlerle birlikteyiz” şeklinde konuştu.
Kahvaltı sonrası VARTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata ve Elzığspor Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk ile birlikte bir basın açıklaması yapan Başkan Yanılmaz, Elazığsporun bugün çok önemli bir maça çıkacağını ifade ederek, “İnşallah ligin 2. Yarısına galibiyetle başlayacağız. Futbolcularımızla moral ve motivasyona katkı sağlamak için kahvaltıda bir araya geldik. Futbolcularımızın pirim ve alacakların bir kısmı ödenmişti. Futbolcularımıza şunu söyledim, bu maçı kazanın soyunma odasına geldiğinizde primlerinizi alın. İnanıyorum ki bu maç çok iyi bir maç olacak ve kazanan Elazığspor olacak” dedi.

Elzığspor Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk ise “Sayın Başkanımıza ve VARTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata’ya, Elazığspor’un bu sıkıntılı sürecinde duyarlılık gösterdikleri için şükranlarımı sunuyorum. Bizim için gerçekten önemli bir doping oldu. Verilen destekle futbolcularımızın motivasyonuna yaptıkları katkının yansımasını gördük. Oyuncularımızın sahada ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum” şeklinde konuştu.

VARTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata ise bu desteklerinin devam edeceğine vurgu yaparak, “Değerli Belediye Başkanımızın öncülüğünde ve Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk’ün katkılarıyla inşallah Elazığspor daha iyi yerlere gelecek. İnanıyorum ki bugün Elazığspor için bir milat olur. Elazığspor sahipsiz değil, inşallah duyarlı işadamlarımız, Başkanımız ve biz Elazığspor’a sahip çıkacağız. Birlik ve beraberlikle tüm sıkıntıları aşacağız” diye konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom