Annelere aile içi iletişim semineri

Elazığ Belediyesi ile İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Elazığ Şubesi organizasyonuyla, bayanlara yönelik aile içi iletişim semineri düzenledi.

Annelere aile içi iletişim semineri Güncel

Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminerde konuşan İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Elazığ Şubesi Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Nevin Ertay, anneliğin önemi ve zorluğunu anlatarak, eğitim seminerinin düzenlenmesine katkı sağlayan Elazığ Belediyesi’ne teşekkür etti.

Seminere konuşmacı olarak katılan Elazığ Belediyesi Aile Psikolojik Danışma Merkezi uzmanlarından Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Bilal Tekin ise ailenin önemine vurgu yaparak, İslam dininin anneye verdiği önemi anlattı.

“İnsanın ana vatanı çocukluğudur” diyen Bilal Tekin, “Çocukların annelerinde gördüğü her davranışın yansıması, ileriki yıllarda karşınıza çıkacaktır. Bugün sergilediğimiz davranışların temeli anne ve babamızdan çocukluk yıllarında aldıklarımızdır. Bu nedenle anne ve babalar için doğru rol model olabilmek çok önemlidir” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR