Tunceli valisi öyle bir şey yaptı ki gören herkes takdir etti!

Tunceli'de geçtiğimiz yaz aylarında göreve başlayan Vali Tuncay Sonel çalışmalarıyla sadece Tunceli'de değil, çevre illerde de ses getirmeye devam ediyor.

Tunceli valisi öyle bir şey yaptı ki gören herkes takdir etti! Tunceli

Tunceli'ye atandığı ilk gün, ilk ziyaretini güvenlik güçlerine ve şehit ailelerine yapan Vali Tuncay Sonel bu kez öyle bir şey yaptı ki fotoğraf karesini gören herkes onu takdir etti.

Geçtiğimiz aylarda Şanlıurfa'dan memleketine giderken teröristler tarafından Tunceli'de kaçırılan ve acı bir şekilde şehit edilen Necmettin Yılmaz adına Tunceli Belediyesi tarafından gezici bir anaokulu oluşturuldu.

İlk olarak Burmageçit köyünde hizmet verecek olan Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz Gezici Anaokulunun açılışı için bir tören düzenlendi. Törene, il protokolünün yanı sıra Şehit Öğretmen'in babası Hamit Yılmaz da katıldı.

Şehit Babasını Valilik girişinde çiçekle karşılayan ve eline eğilip öpen Vali Tuncay Sonel'in bu fotoğrafı görenler tarafından takdirle karşılandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...