Öğrenci servis sürücü firmalarına plaket verildi

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumlar Genel Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu işbirliği içerisinde düzenlenen Trafik Kültürünü Oluşturmak ve Güvenli Sürücülük Farkındalığını artırmak eğitim programına katılan taşımalı eğitim hizmetinde bulunan firma yetkililerine plaket verildi.  

Öğrenci servis sürücü firmalarına plaket verildi Güncel

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Toplantı Salonu’nda plaket töreni düzenlendi. Törene, Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı İlker Temel, Emniyet Müdür Yardımcısı Erhan Zeren, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş, Trafik Denetleme Şube Müdürü Ahmet Özcan Sevinç, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Biriliği Cemil Erdem, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şevket Toraman ve firma yetkileri katıldı.

Programda konuşan Toraman, “Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Türkiye Şoförle ve Otomobilciler Federasyonu işbirliği protokolleri gereğince servis sürücülerine yönelik verilen trafik kültürünü oluşturmak ve güvenli sürücülük farkındalığını artırmak eğitim programına il merkezinde halen faaliyette bulunan 18 firma önderliğinde Milli Eğitim bünyesinde taşımalı eğitim hizmetinde bulunan servis araç sürücüleri ile birlikte 75 sürücüye Mayıs 2015 tarihinde başlatılan 2015 yılı sonuna kadar 4 etapta uygulanan eğitim programını tamamlamış bulunmaktayız” dedi.

Daha sonra katkılarında dolayı Vali Murat Zorluoğlu’na, Emniyet Müdür Yardımcısı Erhan Zeren’e, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş’a ve eğitime katılım sağlayan 18 firmanın yetkilerine plaket verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...