Mehmet Ağar'dan Koç ailesine başsağlığı

Amerikan Hastanesi'ne gelerek Koç Ailesi'ne başsağlığı dileyen İçişleri eski Bakanı Mehmet Ağar, "Türkiye gerçek anlamda büyük değerde bir devi kaybetti" dedi.

Mehmet Ağar'dan Koç ailesine başsağlığı Genel

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi üzerine acı haberi alan Mehmet Ağar, Amerikan Hastanesi'ne gelerek Mustafa Koç'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu. 

"TÜRKİYE BUNUN ACISINI HİSSEDECEKTİR"
Hastane çıkışında basın mensuplarına açıklama yapan İçişleri eski Bakanı Mehmet Ağar, "Türkiye gerçek anlamda büyük değerde bir devi kaybetti. Bu kadar büyük servete, güce ve imkana sahip olup da, bir insan bu kadar mı güzel olur, bu kadar mı asil olur, bu kadar mı bir dost olur. Çok büyük bir değerdi, Türkiye bunun acısını hissedecektir. Ülkeye görünür ya da görünmeyen çok faydaları vardı. İnsanlara büyük faydaları vardı. Önemli bir dostu ve insandı. Başımızın sıkıştığı her anda arkanızda bulacağınız ama kendisini hiç hissettirmeyen bir önemli güçtü. Türkiye'ye önemli hizmetleri oldu. Çok genç yaşta, çok zamansız bir kayıp oldu. Gerçekten çok büyük üzüldüm” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom