Basketbol şampiyonasında Adıyaman’ı Kahta temsil edecek

Adıyaman'ın Kahta Kubilay Ortaokulu yarın başlayacak olan Yıldız Kızlar Basketbol Bölge Şampiyonasında Adıyaman'ı temsil edecek.

Basketbol şampiyonasında Adıyaman’ı Kahta temsil edecek
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta Kubilay Ortaokulu yarın başlayacak olan Yıldız Kızlar Basketbol Bölge Şampiyonasında Adıyaman’ı temsil edecek.

Adıyaman Cumhuriyet Spor Salonunda 23-26 Şubat tarihleri arasında 12 ilin katılacağı Okul Sporları Yıldız Kızlar Basketbol Bölge Şampiyonasında Kahta Kubilay Ortaokulu Adıyaman’ı temsil etmeyi hak kazandı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kahta Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Mustafa Çiçek, “Okul Sporları Federasyonu tarafından Adıyaman’da düzenlenecek olan ve 12 ilin katılacağı Bölge Şampiyonasında ilimizi Kahta Kubilay Ortaokulu Basketbol takımı temsil edecek.

Kahta’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Basketbola yaptığımız yatırımların meyvesini toplamaya başladık. İnşallah bu mücadeleler sonucunda takımımızı Türkiye yarı finallerinde görürüz. Bu konuda baştan sona kadar desteklerini esirgemeyen okul idaresine, beden eğitimi öğretmenimize antrenörlerimize, sporcularımıza ve velilerimize teşekkür ediyorum. Sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom