Öğrenciler Eren Bülbül’ü unutmadı

Adıyaman'ın Samsat Doğanca İlkokulu öğrencileri terör örgütü PKK/KCK tarafından şehit edilen Eren Bülbül'ün ailesine harçlıklarını gönderdi.

Öğrenciler Eren Bülbül’ü unutmadı
Adıyaman
Adıyaman’ın Samsat Doğanca İlkokulu öğrencileri terör örgütü PKK/KCK tarafından şehit edilen Eren Bülbül’ün ailesine harçlıklarını gönderdi.

Anadolu Eksen Sendikası İl Başkanı ve Samsat Doğanca İlkokulu öğretmeni olan Cafer Alpaslan Göçer, Trabzon’un Maçka ilçesinde şehit edilen Eren Bülbül’ün kabrini ve ailesini ziyaret etti. Eren Bülbül’ün ailesinin maddi durumunun iyi olmadığını gözlemleyen Cafer Alparslan Göçer, okula geldiğinde durumu öğrencileriyle paylaştı. Öğrenciler ise harçlıklarını Eren Bülbül’ün ailesine gönderme kararı aldı.

Öğrenciler kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını bir araya getirerek, Eren Bülbül’ün ailesine göndermek üzere öğretmenlerine teslim etti.

Anadolu Eksen Sendikası İl Başkanı ve Samsat Doğanca İlkokulu öğretmeni olan Cafer Alpaslan Göçer, “2017-2018 eğitim-öğretim yılının ara tatilinde Trabzon’un Maçka ilçesinin köyünde yaşayan yüreği yaralı Eren Bülbül’ün ailesini ziyaret ettim. Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret ettim. Eren Bülbül’ün ailesinin maddi durumlarının biraz yetersiz olduğu gözümden kaçmadı. Ben de ne yapılabilir diye düşündüm. Adıyaman’a döndüğümde öğrencilerimle bu durumu paylaştım. Onlar da tereddüt etmeden öğretmenim kumbaralarımızdaki paraları gönderelim dedi. Ben de arkadaşlarımdan, çocuklardan ve kendi imkanımla bir şeyler toplayıp yollamak istedim. Şehitler ölmez vatan bölünmez. Her şehidin geride bıraktığı fert bu milletin ortak paydası olan ve bakmakla yükümlü olduğu birer emanetidir. Tüm şehit anne ve babalarının hürmetle ellerinden öpüyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...