Minik öğrenciler kardeş okulunu unutmadı

Zübeyde Hanım Anaokulu Yenilikçilik Projesi kapsamında kardeş okul olan Gaziköyü ilk ve ortaokulunu ziyaret eden minik öğrenciler birbirlerine hediye verdi.

Minik öğrenciler kardeş okulunu unutmadı
Sivas
Zübeyde Hanım Anaokulu Yenilikçilik Projesi kapsamında kardeş okul olan Gaziköyü ilk ve ortaokulunu ziyaret eden minik öğrenciler birbirlerine hediye verdi.

Zübeyde Hanım Anaokulunda başlatılan Yenilikçilik Projesi kapsamında kardeş okul olarak belirlenen Gaziköyü İlk ve Ortaokuluna gezi düzenlendi.

Okul Müdürü Ahmet Çevik, okul aile birliği üyeleri ve anaokulu öğrencileri kardeş okul olan Gaziköyü İlk Ortaokulunu ziyaret etti. Okul bahçesinde düzenlenen törende Zübeyde Hanım Anaokulu heyeti öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. İki okul öğrencilerinin yaptığı dans gösterisinin ardından sınıflar gezildi.

Programda konuşan Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Ahmet Çevik,"Okulumuzda yürüttüğümüz yenilikçilik projesinin son basamağı olan kardeş okul gezimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. ’En güzel uğraş hareket et paylaş’ sloganıyla yola çıktık. Bu yolda Ulu Önder ’Atatürk’ün ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklı olanın severim’ sözü rehberimiz oldu. Amacımız sağlıklı beslenen hareketli aynı zamanda mutlu bireyler yetiştirmek. Okulumuzla beraber kardeş okulumuzla bu etkinliğimizde ben okul idarecilerine ve bu etkilik de katılan bütün herkese emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

Gaziköy Okulu Müdür Vekili Ersen Toprak ise projenin kaynaşma açısından önemli olduğuna dikkat çekerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...