Mehmetçik için kurban kesildi

Sivas'ın Altınyayla ilçesinde Suriye'nin Afrin bölgesinde devam eden Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerler için 58 adet küçükbaş hayvan kurban edildi.

Mehmetçik için kurban kesildi
Sivas
Sivas’ın Altınyayla ilçesinde Suriye’nin Afrin bölgesinde devam eden Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan askerler için 58 adet küçükbaş hayvan kurban edildi.

Zeytin Dalı Harekatı’nın başarılı olması için ilk olarak Altınyayla ilçe meydanında şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı. Daha sonra sloganlar eşliğinde harekata destek yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşün ardından Mehmetçik için 58 küçükbaş hayvan kurban edildi.

İlçe Kaymakamı Musa Aydemir, "Kurban bağışlayan kurum kuruluş çalışanları ile hayırsever vatandaşlara teşekkür ederim, hepsinden Allah razı olsun, Sivas’ı temsilen 58 baş kurban kesiyoruz, rabbim askerlerimizin ayağına taş değdirmesin, devletimizi muzaffer eylesin."dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...