Çimento fabrikası ile ilgili net konuştu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, son günlerde bazı kesimler tarafından çimento fabrikası ile ilgili bir bilgi kirliliği oluşturulmak istendiğine dikkat çekerek, “Çimento fabrikası ile ilgili bu spekülasyonları ortaya atmak, sadece bazı kesimlerin kendi hezeyanlarını ortaya koymaktan başka bir şey değildir. Elazığ’ın çıkar ve menfaatlerinin önünde durmak isteyenlere karşın taviz vermeyeceğiz” dedi.

Çimento fabrikası ile ilgili net konuştu Güncel

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediye Meclisi AK Parti Grubuyla bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Kültür Park'ta gerçekleştirilen istişare toplantısında konuşan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sektörel bazda farklı guruplarla toplantılar düzenlediklerini ifade ederek, “Çalışmalarımız, projelerimiz ve 2016 yılına ait planlamalarımız hakkında istişareler yaparak, bilgilendirme yapıyor, önerileri alıyoruz” dedi.

Şehrimizde faaliyet gösteren yapı ve inşaat sektörünün temsilcileriyle dün gerçekleştirilen istişare toplantısına değinen Başkan Yanılmaz, “Gördük ki birçok konuda speküle edilmiş bir bilgiye sahipler, bir bilgi kirliliği yaşanıyor. Bizler toplumun farklı kesimleriyle düzenleyeceğimiz toplantılarla bir araya gelerek, birileri tarafından oluşturulan bu bilgi kirliliğini gidereceğiz, gerçekleri aktaracağız” diye konuştu.

Atacakları her adımda önceliklerinin Elazığ’ın çıkarları olacağına vurgu yapan Başkan Yanılmaz, “Elazığ’ın çıkar ve menfaatlerinin önünde durmak isteyenlere karşın taviz vermeyeceğiz. Örneğin çimento fabrikasına ilişkin ciddi bir bilgi kirliliği yaşanıyor. Soruyorum, siz çimento fabrikasının kalkmasını isteyenlerden misiniz, istemeyenlerden misiniz? Çimento fabrikası ile ilgili bu spekülasyonları ortaya atmak, sadece bazı kesimlerin kendi hezeyanlarını ortaya koymaktan başka bir şey değildir” şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler