Elazığ'a şehir giriş kapıları yapılacak

Elazığ Belediyesi tarafından şehrin üç ana girişine şehir giriş kapıları yapılacak.

Elazığ'a şehir giriş kapıları yapılacak Güncel

Yaptığı hizmetlerde vatandaşların memnuniyetini her zaman göz önünde bulunduran Elazığ Belediyesi, Elazığ’ın Malatya, Diyarbakır ve Bingöl girişlerine vatandaşların beğenisine göre şehir giriş kapıları yapacak.

Elazığ Belediyesi örnek bir çalışmaya imza atarak şehre yapılacak giriş kapıları için anket çalışması başlattı. Üç giriş kapısı için 8 model belirlenirken vatandaşlar, www.elazig.bel.tr adresi anketler kısmında beğendiği giriş kapısını 1 Şubat’a kadar seçebilecek.

Yaptığı hizmetlerde şeffaflığı ve birlikte yönetimi her zaman göz önünde bulunduran Elazığ Belediyesi, 1 Şubat’a kadar sürecek anket çalışması sonuçlarına göre şehir giriş kapılarının yapımına başlayacak.

Konuyla ilgili Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Belediyemiz tarafından ilimizin Malatya, Diyarbakır ve Bingöl girişlerine, yapılacak olan giriş kapıları için vatandaşların düşüncelerini ve önerilerini  almak amacıyla anket çalışması başlatıldığı belirtilerek modern ve tarihimizi andıran 8 model giriş kapısı için 1 Şubat tarihine kadar vatandaşlarımız, www.elazig.bel.tr adresinden, anketler kısmında oy kullanabilecekler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

özcan @bunlara şimdilik gerek yok

26 Ocak 2016 09:32

Öncelikli Olarak Elazığın alt yapısı alt yapı diye birşey yok sen gelmişsin ne ile uğraşıyorsun yağmur yağdığı zamam elazığı sel basıyor ikincis elazığda şu kavşakları bir düzeltin o göbekkeri bir kaldırın yol işaretlerini bırakın kavşaklara cep yapın daha çok sayamacağım şeyler var insanlar kakdırımlarda yürüyemiyor sen şehir merkezinin trafigini rahatlatmamışşın gelmişsin tefaruatlarla uğraşıyorsun aynen buna benzer farzları bırakmışsın sünnetleti yapıyorsun

Süleyman nazif @Yazıklar olsun

26 Ocak 2016 09:13

Elazığın bütün eksikleri tamam kapı eksik demi. Ataşehirin hemen dibinde çamurdan geçilmiyor yol asfalt olmadığı için Kızılay mah. Saymıyorum bile. Kapımız eksik çok önemli bir eksik

Fatih taşdemir @Elazığ girişi için

25 Ocak 2016 19:09

Model 2 süper olur elazığ için çok yakışır

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom