Zorluoğlu çiftinden, Suriyeli ailelere ziyaret

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte kentte ikamet eden bazı Suriyeli aileleri evlerinde ziyarete ederek çocuklarına hediyeler verdi.

Zorluoğlu çiftinden, Suriyeli ailelere ziyaret Güncel

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte Çatalçeşme Mahallesi'nde ikamet eden 10 çocuklu ve Rüstempaşa Mahallesi'nde yaşayan üçüz bebekleri bulunan Suriyeli iki aileyi ziyaret etti. Suriyeli ailelerle sohbet eden Vali Zorluoğlu, sıkıntılarını ve yaşadıklarını dinledi. Aileye yardımda bulunan Zorluoğlu çifti, çocuklarla yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler de verdi.

Suriyeli misafirleri eşiyle birlikte ziyaret ederek ihtiyaçlarının olup olmadığını görmek istediklerini ifade eden Vali Zorluoğlu, "Şunu memnuniyetle ifade edebilirim ki devletimiz tüm olanaklarını kendi vatandaşlarımızda olduğu gibi Suriyeli misafirlerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında da kullanmaktadır. Hayırsever insanlarımız da bu noktada önemli katkılar sağlamışlardır. Suriyeli misafirlerimiz ülkelerindeki sorun giderilene kadar devletimizin ve bizlerin misafirleridir. Onların her türlü ihtiyaçlarının giderilmesi için her türlü imkan kullanılmaktadır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom