Vali Zorluoğlu’ndan Ak Parti’ye ziyaret

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Vali Zorluoğlu’ndan Ak Parti’ye ziyaret Güncel

Siyasi partilere iadeyi ziyaretlere başlayan Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu ilk ziyaretini Ak Parti İl Başkanlığına gerçekleştirdi.

İl Başkanlığına gelişinde İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali Zorluoğlu yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüştü.

GÜRGÖZE: MÜLKİ AMİRLERLE YAKIN İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDEYİZ
bir değerlendirme yapan Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “İlin mülki amiri olarak bir siyasi partiyi ziyaret etmek elbette görevleriniz arasında değil ama bu nezaketi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizler siyasi partiler olarak ilin mülki amirleri ile seçilmiş ve atanmışları ile iç içe bir şekilde onlarla görüş alış verişi içerisinde siyasi partimizi idare etmekteyiz. Genel Merkezimizin bize öngördüğü yöntem ve sistem de zaten bu şekildedir. Sizlerle ilimize yapılması planlanan yâda yürüyen projelerle alakalı olarak zaman zaman fikir alışverişinde bulunmaktayız. Bize ve diğer tüm siyasi partilere kapınızın açık olduğunu biliyoruz. Bizler Elazığ’da hükümeti kuran Ak Parti’yi temsil etmekteyiz. Bu görevimizi ifa ederken Elazığ’da yaşayan 568 bin vatandaşımızın tamamının istek temenni ve taleplerini alıyor ve bunlara değer veriyoruz. Sadece bize oy verenlerin değil, tüm halkın görüşlerine değer vermekteyiz. Elazığ için önem arz eden tüm fikirleri hangi siyasi parti yâda görüşten gelire gelsin bunları genel merkezimizle, bürokrasimizle paylaşmaya gayret ediyoruz. Tekrar ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum”.

VALİ ZORLUOĞLU: İL TEŞKİLATI İLE YAKIN TEŞRİKİ MESAİMİZ BULUNMAKTADIR
Ziyarette bir değerlendirme yapan Vali Zorluoğlu ise şunları kaydetti, “Öncelikle bütün teşkilatınıza bu güzel yüzlü karşılamanız için teşekkür ediyorum. Bugünkü ziyaretimizi bir iadeyi ziyaret ve yeni başkanımıza ve yönetimine hayırlı olsun demek için gerçekleştirdim. Memnuniyetle müşahede ettim ki çok genç, dinamik ve heyecanlı bir yönetim kurulu oluşturulmuş. Memlekete hizmet etme aşkı ile dolu bu ekip ve yapıyı başarı ile oluşturmuşsunuz. Ben Sayın Başkanın şahsında bütün yönetime millete hizmet yolunda başarılar diliyorum. Tabi siyasi partiler demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarıdır. Bu çerçevede ben de siyasi partilerimize bir ziyaret yapmayı gerekli gördüm. İktidar partisinden başlayarak diğer siyasi partileri de ziyaret etmeye çalışacağım. Siyasi partilere, özellikle de iktidar partisi il teşkilatlarına mevzuatla verilmeyen zaman içerinde halktan gelen taleplerin karşılanması noktasında ortaya çıkan bazı görevler verilmektedir. Bu nedenle yöneticilerle yakın bir ilişki içerisinde olmak gerekiyor.  Doğrusu memnuniyetle ifade etmem gerekiyor ki sizlerle başından beri son derece medeni, yapıcı bir teşriki mesaimiz bulunmaktadır. Bundan da büyük bir memnuniyet duyuyorum. Buradan açıklamam gerekiyor ki yaptığımız bu görüşmelerin kahir ekseriyeti Elazığ’la ilgili, daha iyi projelerin uygulamaya konulmasıyla alakalıdır. O nedenle size teşekkür ediyorum. Sayın milletvekillerimizle de aynı şekilde büyük projelerle ilgili, Elazığ’ın kalkınmasıyla alakalı, istihdamın ve üretimin artırılması konularında konuşuyoruz. Tekraren size ve yönetiminize hayırlı olsun diyor ve üstün başarılar diliyorum”. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom