EMITT Fuarında Elazığ'da yerini aldı

Bu yıl 20’ncisi düzenlenen uluslar arası EMİTT Fuarı 28 Ocak 2016 tarihinde başladı.

EMITT Fuarında Elazığ'da yerini aldı Güncel

Elazığ Valiliği, Elazığ TSO, Elazığ Belediyesi, FKA ve çok sayıda turizm firmasının işbirliğinde açılan Elazığ standını Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu ile Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan birlikte ziyaret ettiler.

ELAZIĞ ETKLİ BİR ŞEKİLDE TEMSİL EDİLİYOR…
Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu ile birlikte Emitt Fuarını ziyaret ederek, fuar kapsamında açılan Elazığ tanıtım standında vatandaşlar ve fuar ziyaretçileriyle görüşmeler yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ’ın etkili bir şekilde tanıtımının yapıldığını ifade etti.

Başkan Alan değerlendirmesinde, “Fuarın açılış günü Sayın Valimizle birlikte Elazığ standında yer alarak hem Elazığ’ın temsil edilmesi hem de ziyaretçilerle görüşülmesi vesilesiyle hizmet verdik. Fuar kapsamında diğer günlerde İl Turizm Müdürlüğümüz ve ilgili diğer kurum temsilcileri bu hizmeti devam ettirecekler. Emitt Fuarı bilindiği gibi dünyanın en etkili turizm fuarlarının başında yer alıyor. Bu yıl 20.si düzenlenen fuara geçen yıl 142 bin ziyaretçi katılmıştır. 40’ın üzerinde ülkenin katıldığı fuarın tanıtım noktasında çok önemli bir işlevi bulunuyor. Bu nedenle ilimizin en önemli eksikliklerinin başında gelen tanıtım yetersizliği hususunda bu fuarı bir avantaj olarak görmekteyiz. Fuar kapsamında kurumlarımızla işbirliği yaparak yaklaşık 200 m2 bir alanda açılan Elazığ standımızda çok önemli tanıtımlar yapılmaktadır. Odamız tarafından hazırlanan Elazığ ekonomi ve sanayisi, yatırım imkanları, devlet destekleri ve ilin avantajlarını gösteren 1000 Adet DVD hazırladık. Yine ilimizin orcik, pestil, kayısı, dut, badem, sekiz köşe şapka vb. yöresel ürünlerinden Oda olarak 1000 Adet hediye paketi hazırladık. Fuar kapsamında bu ürünlerimiz tüm ziyaretçilere hediye edilmektedir. Elazığ standımızda Elazığ Valiliği İl Turizm Müdürlüğünün de tanıtım anlamında çok  önemli çalışmaları ve hazırlıkları var. Elazığ’ın tanıtımı adına çok önemli bir dört gün olacak. Destekleri için Sayın Valimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom