Minikler harçlıklarını Mehmetçik Vakfına Bağışladılar

Yakutiye İMKB İnönü İlkokulu'nun 3/F sınıfı öğrencileri harçlıklarını TSK Mehmetçik Vakfı'na bağışladılar.

Minikler harçlıklarını Mehmetçik Vakfına Bağışladılar
Erzurum
Yakutiye İMKB İnönü İlkokulu’nun 3/F sınıfı öğrencileri harçlıklarını TSK Mehmetçik Vakfı’na bağışladılar.

Bağışçı öğrenciler, Müdür Yardımcısı Mansur Binici ve Sınıf Öğretmenleri Gündüz Özdemir’in nezaretinde harçlıklarını TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliği İdari İşler Uzmanı Levent Tizgili’ye teslim ettiler. Bağışı teslim alan Tizgili; “Sizleri bu örnek davranışınızdan dolayı kutluyorum. Sizlere, sizin gibi pırıl pırıl evlatlar yetiştiren anne babalarınıza ve öğretmenlerinize; tüm şehit ailelerimiz ve malul gazilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Vatana, millete ve Mehmetçiğe olan sevgilerinin gelip geçici değil, sürekli olduğunu vurgulayan minik bağışçılar; “Mehmetçik ağabeylerimize desteğimiz her zaman devam edecektir. Onlara selamlarımızı gönderiyoruz. Başarılı olmaları ve sağ salim yuvalarına kavuşmaları için dua ediyoruz” dediler.

Bağış makbuzunun öğrencilere takdiminden sonra toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...