Borajet, Elazığ Adana Arası

Borajet hava yolu şirketinin, Elazığ Adana arasında uçak seferlerine başlamayı planladığı bildirildi.

Borajet, Elazığ Adana Arası Güncel
Borajet hava yolu şirketinin, Elazığ-Adana arasında uçak seferlerine başlamayı planladığı bildirildi.
 
Elazığ Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Elazığ Havalimanı pisti ve yolcu terminal binasının yenilenmesiyle uçak seyahat firmalarının Elazığ'a olan ilgisinin her geçen gün arttığı belirtildi.
 
Borajet hava yolu şirketinin, Elazığ-Adana arasında uçak seferlerine başlamayı planladığı kaydedilen açıklamada, Borajet Yönetim Kurulu Üyesi Osman Ata Ataç'ın, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu'nu makamında ziyaret ederek bir süre görüştüğü ifade edildi.
 
Açıklamada, Selmanoğlu ve Ataç'ın görüşlerine yer verildi.
 
Vatandaşın rahat etmesi açısından bu konuda üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirten Selmanoğlu, "Hemşehrilerimizin rahatça seyahat etmesi, onların mutlu olması bizim mutluluğumuzdur" ifadesini kullandı.
 
Firmanın çalışmaları hakkında Selmanoğlu'na bilgiler veren Ataç ise Elazığ-Adana uçuşlarına kasım ayında başlamayı düşündüklerini belirterek, şunları kaydetti: 
 
"Yolcu potansiyeli konusunda belediye başkanımızdan ve diğer kurumlardan destek sözü aldık. İnanıyorum ki bu konuda sıkıntımız olmayacak. Bundan sonra önemli olan talep-fiyat dengesini kurup, herkesin memnun olacağı sonuca bağlamaktır." 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom