Vali Zorluoğlu’ndan MHP İl Yönetimine ziyaret

Siyasi partilere iadeyi ziyaretlere devam eden Vali Zorluoğlu Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetimini ziyaret etti.

Vali Zorluoğlu’ndan MHP İl Yönetimine ziyaret Güncel

Vali Zorluoğlu MHP İl Başkanlığına gelişinde İl Başkanı Abdulvahap Erdem, Merkez İlçe Başkanı Mevlüt Or ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Abdulvahap Erdem ziyaretinden dolayı Vali Zorluoğlu’na teşekkür ederek, “Sayın Valimiz siyasi partilere ziyaret programı kapsamında bugün partimizi ziyaret etmekteler. Kendilerine hoş geldiniz diyoruz, partimize şeref verdiler. Sayın Valimiz Elazığ’da görev yapmaya başladığı günden bu yana hem devletin hem de hükümetin valisi olarak görev yaptı ve çok değerli hizmetleri oldu. Tüm siyasi partilere aynı mesafede bulundu. Gece geç saatlerde bile gerektiği zaman rahatlıkla kendilerine ulaşabildik. Bugüne kadar da şehrimize yaptığı çok değerli hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.  İnşallah daha uzun yıllar Elazığ’da kalır ve hizmet eder, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Zorluoğlu: Memlekete Hizmet İçin Birlikte Olmaya Devam Edeceğiz

Siyasi partilere iadeyi ziyaretlerde bulunduğunu kaydeden Vali Zorluoğlu ise şunları söyledi, “Evvela bu sıcak karşılama ve güler yüzünüz için, sonra da benim için sarf ettiğiniz güzel sözler için teşekkür ediyorum.  Malumunuz göreve başladıktan sonra iki seçim geçirdik, bu sebeple iadeyi ziyaretleri ortalık sükûnete ersin diye beklettik.  MHP her iki seçim sürecinde de son derece şeffaf, diyaloga ve işbirliğine açık bir anlayışla bizlerle beraber hareket etti. Bu nedenle MHP yönetimine şahsınızda teşekkür ediyorum. Elazığ’da hem 7 Haziran hem de 1 Kasım seçimleri son derece olgunluk içerisinde geçti. Neredeyse hiçbir vukuat olmadığı için bakanlığa rapor edecek bir şey bulamadık. Bu Elazığ için son derece olumlu bir durumdur.

Göreve geldiğimiz günden buyana bütün siyasi partilerle olduğu gibi MHP İl Başkanlığıı ile de son derece yakın bir işbirliği içerisinde olduk. Sürekli teşriki mesai içerisinde olduk, bazı konuları konuştuk ve sıkıntılı bazı konularda bize destek verdiler. Bundan sonra da yakın bir işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Maksadımız aynı, amacımız memleketimize, milletimize ve insanımıza hizmet etmektir.  Bunun yöntemleri ve farklılıkları olabilir ama hepsinin ortak noktası memlekete hizmet etmektir. Memlekete hizmet etme yolunda bundan sonra da sizlerle beraber çalışmaya devam edeceğiz. Muhalefet partilerimize önem veriyoruz, kıymet atfediyoruz ve demokrasilerin vazgeçilmez unsurları olarak görüyoruz. Sadece demokrasilerde muhalefetin olduğunu ifade ediyoruz, o nedenle muhalefetin var olması, yaşaması ve güçlü olması önemlidir. Bu aynı zamanda iktidarın denetlenmesi açısından da kıymetli bir durumdur. Sizlerle beraber, diğer bütün siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri ile beraber Elazığ’a güzel hizmetler yapmayı diliyor ve ev sahipliğinizden dolayı teşekkür ediyorum”. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom