Mehmet Ağar Kirve Oldu

Mehmet Ağar Yakın Korumasının Oğluna Kirve Oldu

Mehmet Ağar Kirve Oldu Güncel
Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatiline devam eden Demokrat Parti (DP) eski Genel Başkanı, İçişleri ve Adalet eski bakanlarından Mehmet Ağar, yakın korumasının oğluna kirvelik yaptığı sünnet düğününe katıldı.
 
Kızılağaç mevkiinde bulunan bir kır restoranında düzenlenen sünnet törenine katılan Mehmet Ağar yakın koruması Uğur Erol’un 9 yaşındaki oğlu Oğuzhan’a kirvelik yaptı. Yaklaşık bin davetlinin katıldığı sünnet töreninde Mehmet Ağar’ın yanı sıra Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Asım Başaran ve İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün de yer aldı.
 
Sünnet töreni ile ilgili basın mensuplarının sorularını cevaplayan Ağar, bir ailenin en mutlu günü olduğunu belirterek, “Uğur bizim yıllardır beraber olduğumuz bir kardeşimiz. Onun bu güzel gününü hep birlikte paylaşacağız” dedi.
 
Sünnet töreninin başlaması ile birlikte sahne alan ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, seslendirdiği şarkılar ile davetlileri coşturdu. Gecenin ilerleyen saatlerinde Mehmet Ağar’ın masasına giden Yıldızhan Ağar’la selamlaşarak şarkılarını seslendirmeye devam etti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Yıldızhan davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.
 
Öte yandan sünnet düğünü süresince davetlilere yaklaşık 300 kilogram et ikram edildi. Düğün takı töreni ile son buldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom