Yanılmaz: Elazığspor hepimizin

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın, Elazığspor’a sahip çıkmak ve maddi sıkıntılarını gidermek amacıyla “Sevgi fedakarlık ister” ve “Küçük Bağışlarla Büyük Şampiyonluğa” sloganı adı altında başlattığı kampanya ve Elazığspor’a verdiği destekleri nedeniyle Vartaş Elazığspor teknik heyeti ve futbolcuları Başkan Yanılmaz’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Yanılmaz: Elazığspor hepimizin Güncel

BAŞKAN YANILMAZ: “ELAZIĞSPOR’UMUZUN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Ziyarette açıklamalarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Hedeflerinin Elazığspor’un şampiyon olması olduğunu ifade ederek maddi ve manevi olarak her zaman Elazığspor’un yanında olduklarını belirterek açıklamasına şu şekilde devam etti:

“Elazığpor’umuzu bulunduğu noktadan Süper Lig’de mücadele eden bir takım haline getirmeliyiz. Bizler manevi olarak maddi olarak yapabileceğimiz yardımları yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Elazığspor için başlattığımız kampanya devam ediyor ama istediğimiz düzeyde gitmiyor. Buradan Elazığ’daki işadamlarımıza, hemşerilerimize ve Elazığ dışındaki işadamlarımıza seslenmek istiyorum. Bu takım hepimizin bu takım Ahmet’in Mehmet’in takımı değil dolayısıyla herkesin bu takıma sahip çıkması lazım, herkesin yardımcı olması lazım. En azından başlattığımız kampanya ya biraz yardım yaparak bu gidişatı biraz daha iyileştirmeye yardımcı olsunlar” dedi.

BAŞKAN YANILMAZ: “DENİZLİSPOR MAÇI GALİBİYET PRİMİNİZİ TERİNİZ SOĞUMADAN ALACAKSINIZ”
Başkan Mücahit Yanılmaz, Hafta sonu Elazığpor’un çok önemli bir maça çıkacağını belirterek; “Denizlispor maçında inşallah en iyi sonucu alıp yolumuza devam edeceğiz. Pazar günü oynanacak Denizlispor maçında siz sahada olacaksınız bizlerde tribünde sizler kadar heyecanlı olacağız. Pazar günkü maça Vartaş Yönetim Kurulu Başkanını da çağırıp maçı birlikte izleyeceğiz. Denizlispor galibiyet priminizi de teriniz soğumadan almış olacaksınız” şeklinde konuştu.

ELAZIĞSPORLU FUTBOLCULAR: “BELEDİYE BAŞKANIMIZLA ŞAMPİYON OLACAĞIZ”
Vartaş Elazığspor teknik heyeti ve futbolcular’da başlattığı kampanya ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ederek “Belediye Başkanımızla şampiyon olacağız” dediler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom