Emlakçılar Derneği’nden Yanılmaz’a ziyaret

Elazığ Emlakçılar Dernek Başkanı Hakan Albayrak ve Dernek eski Başkanı Mehmet Kıran Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret etti.

Emlakçılar Derneği’nden Yanılmaz’a ziyaret Güncel

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Elazığ Emlakçılar Derneği eski Başkanı Mehmet Kıran’ın Elazığ’ın altyapısını çok iyi bilen birisi olduğunu, görüşlerini önemsediklerini söyledi.

KIRAN:“BAŞKANIMIZ BÜYÜK PROJELERE İMZA ATTI”
Elazığ Emlakçılar Derneği eski Başkanı Mehmet Kıran da, Başkan Yanılmaz’ın göreve gelmesiyle birlikte Elazığ’da büyük projelerin hayata geçtiğini ifade ederek başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Yanılmaz’a teşekkür etti. Kıran, 

“Sayın Başkanımız, göreve gelmesiyle birlikte büyük projelere imza attı. Çöp Elazığ için büyük bir dert olmuştu, ama şimdi çöpten enerji üretiyoruz. Başkanımızın göreve gelmesiyle yüzlerce kilometrelik yollar yapıldı. Doğu ve Güneydoğu Bölgesinin en büyük parklarından biri olan Kültür Park ile Elazığ’ın çok büyük eksikliği gidermiş oldu. Başkanımıza çalışmalarından dolayı şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom