Vali Zorluoğlu’ndan Saadet Partisine ziyaret

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu siyasi partilere iadeyi ziyaretleri kapsamında Saadet Partisini ziyaret etti.

Vali Zorluoğlu’ndan Saadet Partisine ziyaret Güncel

Vali Zorluoğlu Saadet Partisi İl Başkanlığına gelişinde İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kodat ile Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Valimiz kısa bir zaman önce Elazığ’da göreve başladı bugün de bizleri ziyaret etmektedir. Kendilerine teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyoruz. Sayın Valimiz Elazığ için bir şanstır. Sayın Valimizi Saadet Partisi olarak sürekli izlemekteyiz. Kendisine yakışan bir hizmet anlayışı ile Elazığ’a hizmet etmektedir. Elazığ’la ilgili önemli projeleri bürokrasinin üst noktalarına ve siyasilere taşımaktadır. Elazığ’daki işsizlik, göç gibi önemli sorunlar Sayın Valimizin bilgisi dâhilindedir. Elazığ Milletvekilleri, Belediye Başkanı ile birlikte Sayın Valimizin Elazığ’a önemli katkıları olacağı kanaatindeyiz. Biz Valimize dua edip desteklerimizi sunuyoruz. Valimizin arkasında olduğumuzu beyan ediyoruz”.

Vali Zorluoğlu: Elazığ’ın Sorunları Toplumsal Mutabakat İle Çözülür

Ziyarette bir değerlendirme yapan Vali Zorluoğlu ise şunları kaydetti, “Öncelikle bu güler yüzlü karşılamanız için teşekkür ediyorum. Memlekete önemli hizmetler gerçekleştirmiş olan Milli Görüş’ün Lideri Eski Başbakanlarımızdan Merhum Necmettin Erbakan’ı rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Elazığ’da göreve başlayalı bir yıl oldu. Bildiğiniz gibi 2015 yılı içerisinde iki önemli seçim geçirdik. Bu seçimlerde sizler de partinizin hedefleri doğrultusunda yoğun bir çalışma geçirdiniz. Bu seçimlerde Saadet Partisi son derece yapıcı ve uyum içerisinde bir yaklaşım gösterdi. Seçimlerde Saadet Partisinden güvenlik açısından da diğer açılardan da hiçbir sorun yaşamadık. Bilakis çok seviyeli, çok olgun bir seçim dönemi geçirdik. Ben şahsınızda Saadet Partisi yönetimine teşekkür ediyorum”.  

İktidarların da muhalefetin de gayesinin memlekete hizmet sağlamak olduğunu kaydeden Vali Zorluoğlu işlerini yürütürken iktidar kadar muhalefetin de görüşlerine kıymet verdiklerini, Elazığ’la ilgili sorunları istişare etmeye devam edeceklerini ifade etti. Vali Zorluoğlu Elazığ’ın meselelerinin bir toplumsal mutabakat ve anlayışla çözülebileceğine inandığını sözlerine ekledi. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler