Dikkat! Su faturası artık buradan da ödenecek

Elazığ Belediyesi ile Halk Bankası Elazığ Şube Müdürlüğü arasında imzalanan protokol doğrultusunda, vatandaşlara su faturalarını, Halk Bankası Şubelerinden on-line ödeme olanağı sağlandı.

Dikkat! Su faturası artık buradan da ödenecek Güncel

Geçtiğimiz aylarda vatandaşlara PTT şubeleri ve Ziraat Bankası üzerinden fatura ödemelerine ilişkin kolaylık sağlanmasının ardından Halk Bankası Elazığ Şubesiyle de protokol imzalandı.

Vatandaşlara su faturalarını Halk Bankası ATM’leri ve internet bankacılığı aracılığıyla ödeme olanağı sağlanan protokol, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Halk Bankası Elazığ Şube Müdürü Adnan Özenç tarafından imzalandı. Protokol imza töreninde konuşan Halk Bankası Elazığ Şube Müdürü Adnan Özenç, “Bankamız ile Elazığ Belediyesi arasında, su tahsilatının  on-line yapılmasına ilişkin protokolü imzaladık. Bu protokol bir başlangıç olacak. Belediyenin tüm gelirlerinin Bankamız aracılığıyla tahsilatı için de gerekli düzenlemeleri hayata geçireceğiz. Bu hususta Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak adına önemli bir protokol imzaladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise “Bugüne kadar vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak adına fatura ödemelerinin internet bankacılığı aracılığıyla yapılması amacıyla çalışmalar yaptık. Bugün de Halk Bankası ile bir protokol imzaladık ve vatandaşlarımıza on-line ödeme kolaylığı sağladık” diye konuştu.

Elazığ’ı kolay ve kaliteli yaşanabilir bir şehir olması için çalıştıklarına vurgu yapan Başkan Yanılmaz, “Bu protokol, bu doğrultuda atılan adımlardan biridir. Vatandaşlarımızın Belediyemizle ilgili işlemlerini kolaylaştırmak için çalışmalarımız devam edecektir. Bu çalışmanın şehrimize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum, Banka yetkililerine de teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Halk Bankası Elazığ Şube Müdürü Adnan Özenç arasında protokol imzalandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom