Vali Zorluoğlu muhtarları ağırladı

Elazığ Belediyesinin Doğukent’te yapımını gerçekleştirdiği Hayır Çarşısı’nın açılışına katılmak üzere Elazığ’a gelen İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği üyesi muhtarlar Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nu ziyaret ettiler.

Vali Zorluoğlu muhtarları ağırladı Güncel

İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği Başkanı Selami Aykut ziyarette şunları kaydetti “Sayın Valim sizlere hafta sonu ve bu saatte bizleri ağırladığınız için bütün arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum. Bu zamanı bize ayırdığınız için gönlümüz ferah oldu, mutlu olduk. Buradan döndüğümüzde Elazığ’ı anlatırken sizlerin güler yüzünüzü ve misafirperverliğinizi de anlatacağız” dedi. 

İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği Başkanı Selami Aykut ve beraberindeki muhtarları kabul eden Vali Zorluoğlu ise şu ifadelere yer verdi, “İlimize hoş geldiniz. Hayırlı bir iş için geldiniz. Her yıl bir ilde ve bu yılda Elazığ’da gerçekleştirdiğiniz bu güzel işi inşallah daha uzun yıllar artırarak devam ettirirsiniz. Bugün Elazığ’ın tarihi ve doğal güzelliklerini de gezip görme imkânınız oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarları Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ağırlaması muhtarlığı toplumda gündeme getirdi. Bu durum sizleri vatandaş nezdinde daha iyi bir noktaya getirirken sizden beklentileri de artırmıştır. Bu beklentileri karşılamak için valilikler,kaymakamlıklar, STK’lar ve belediyelerle yakın bir işbirliği içerisinde olmanız gerekmektedir. Umarım Elazığ’da bulunmaktan hoşnut olmuşsunuzdur. Elazığ batıdaki bir kısım insanlardaki algıların aksine oldukça güvenli ve huzurlu bir kenttir. Elazığ insanı terör karşısında dimdik durmaktadır. Biz de vali olarak burada rahat ve güvenli bir hizmet veriyorum. Ben bütün vatandaşlarımıza hiçbir korkuya gerek duymadan Elazığ’a huzurla gelebilir, her köşesini rahatlıkla gezebilirler. Elazığlılar ayrıca çok misafirperverdirler. Çalışmalarınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarınız doğuda bulunan illerde devam ettirmenizi isterim” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom