AK Parti Elazığ'da yeniden yapılanıyor

AK Parti Elazığ İl Teşkilatı yönetiminin yenilenmesinin ardından 5 ilçede yeniden yapılanma için yönetimlerin istifası istendi.  

AK Parti Elazığ'da yeniden yapılanıyor Siyaset

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, parti içerisinde yeniden yapılanmaya gittiklerini belirtti. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Gürgöze, “1 Kasım seçimlerinde partimizin, ülkemizde ve ilimizde zaferle çıkmasının ardından tüm Türkiye'de teşkilatları gözden geçirme kararı alınmıştır. Bu kapsamda İl Teşkilatımızın 22 Aralık tarihinde istifası istenmiş, İl Teşkilatımız da bu karara uyarak hiç tereddüt etmeden istifa etmiştir. Akabinde 24 Aralık günü Genel Merkezimiz bizlere yeniden görevi tevdi ederek yeni yönetim oluşturmamızı istemiştir. Bu kapsamda İlçe ve Belde teşkilatlarımızın da bir kısmının yenilenmesi için çalışma yapılmaktadır” dedi.

Elazığ’ın Ağın, Arıcak, Baskil, Keban ve Sivrice olmak üzere 5 ilçe ve bazı belde teşkilatlarının istifasının da istendiğini kaydeden Gürgöze, genel merkezin yapacağı değerlendirme sonucu istifası istenen ilçe ve belde teşkilatlarıyla ilgili en doğru kararın verileceğinden kuşkularının olmadığını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom