Kaybolan Mühendis Oğlunu İstiyor

Murat Nehri’ne düşen kamyonetle birlikte kaybolan mühendis Faruk Koç’un, aradan geçmesine rağmen bulunamaması, babası Ömer Koç’u isyan ettirdi.

Kaybolan Mühendis Oğlunu İstiyor Güncel
Elazığ'ın Palu İlçesi Beyhan Beldesi'nde Demiryolu şantiyesinde çalışırken, Murat Nehri'ne düşen kamyonetle birlikte kaybolan mühendis Faruk Koç'un, aradan geçmesine rağmen bulunamaması, babası Ömer Koç'u isyan ettirdi. Baba Koç, "Nehire düşen araç da bulunmadı. Araç bulunursa oğlum da mutlaka içerisindedir" dedi.
 
Demiryolu şantiyesinde çalışan Mühendisler Yaşar Kemal Hekimoğlu ve Faruk Koç, 21 Mart tarihinde iş kontrolü için araziye çıktıkları sırada, araçları Murat Nehri'ne uçtu. Olaydan 16 gün sonra mühendis Yaşar Kemal Hekimoğlu'nun cesedi bulunurken, Faruk Koç ve kamyonet, aradan yaklaşık 5 ay geçmesine rağmen bulunamadı.
 
Mühendis Faruk Koç'un babası Ömer Koç, elinde oğlunun fotoğrafı ile oğlunun bulunması için feryat ediyor. Oğlunun bulunması konusunda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulunan baba Koç şunları söyledi: 
 
"Sayın Başbakanım'dan, acılı bir baba olarak daha teknolojik iyi bir cihazın gönderilerek aracın bulunması için ilgili birimlere gerekli talimatın verilmesini talep ediyorum. BİMER'e defalarca meil atmamıza rağmen bize cevap olarak, ilgili mercilere bildirdiklerini söylediler. Fakat bize kimse dönüş yapmadı ve bilgi verilmedi. Ben sadece oğlumun bulunmasını istiyorum. Toplam 2 kilometre mesafe içinde suyun en derin yeri 9 metrelik göletler olup, diğer yerler de 2- 4 metre arasında değişiyor. Gelen teknik ekibin ifadesine göre bu aracın bu mesafeden ileri 2 kilometreden fazla sürüklenmesi mümkün değil. Çünkü önünde set var bu nedenle ileri gitmesi mümkün değildir. Eğer araç bulunursa, oğlumun da içinde olduğunu düşünüyorum."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...