Başkan Yanılmaz’dan vatandaşa sıcak çorba ikramı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İzzetpaşa Camii’nde kıldığı sabah namazının ardından, İkram Çeşmesi’nde vatandaşlara çorba ikramında bulundu.

Başkan Yanılmaz’dan vatandaşa sıcak çorba ikramı Güncel

Sabahın ilk saatleriyle birlikte cami cemaati, okula giden öğrenciler ile işlerine giden vatandaşlar, Elazığ Belediyesi tarafından İzzetpaşa Meydanı’nda hizmet veren İkram Çeşmesine yoğun ilgi gösteriyorlar.

Elazığ Belediyesi Destek Hizmetleri personeli tarafından özenle hazırlanan mercimek, Ezogelin ve domates çorbalarını yudumlayan vatandaşlar, hem soğuk havada içlerini ısıtıyor, hem de güne daha sağlıklı bir şekilde başlama fırsatı buluyorlar. Sunulan hizmetten son derece memnun olduklarını belirten vatandaşlar, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkürlerini ilettiler.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yaklaşık bir yıldır İkram Çeşmesi’nin vatandaşların hizmetinde olduğunu belirterek, “İkram Çeşmemiz ilk günkü kalitede hizmet sunmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız sunulan hizmetten memnun. İkram Çeşmemiz sürekli olarak vatandaşımızın hizmetinde olacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom