Yeni yolda çalışmalar sürüyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Güney Çevreyolunun üst bölgelerindeki yerleşim alanlarını şehir merkezine bağlayacak alanda yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni yolda çalışmalar sürüyor Güncel

Yaklaşık 700 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindeki yol yapım çalışmaları doğrultusunda, dolgu ve sıkıştırma çalışmaları gerçekleştiriliyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından yeni yol asfaltlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Güney Çevre Yolunun üst kısmında bulunan vatandaşların çevre yoluna rahat bir şekilde ulaşmasını sağlayacak yeni yol yapım çalışmalarının kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağı ifade edildi. Yapılan açıklamada şehrin belirli noktalarında aşırı yağışlardan dolayı bozulan yolların onarımının da gerçekleştirildiği belirtildi.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

feyzullah @taskiran

23 Şubat 2016 19:05

Elazig merkezdeki yolları çukurlar halleddiniz çevre yolumu kldi rezillik ben bu belediye başkanı kadar başkan görmedim be sanki öyle güzel bişey yapyon larda bide kalkmış marifetlwrini paylaşıyorlar fotoğraflarını çekiyorlar sen ilk önce elazig merkezine bak merkezine rezil baskan

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom