Erzincan’da taraftarlardan Çanakkale Zaferi kutlaması

Erzincan'da taraftarlar Zeytin Dalı Harekatına destek olmak ve Çanakkale Zaferinin 103 . yıldönümünü kutlamak için kareografi hazırladılar. Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Anagold 24 Erzincanspor Muğlaspor müsabakasında taraftarlardan anlamlı kutlama yapıldı.

Erzincan’da taraftarlardan Çanakkale Zaferi kutlaması
Erzincan
Erzincan’da taraftarlar Zeytin Dalı Harekatına destek olmak ve Çanakkale Zaferinin 103 . yıldönümünü kutlamak için kareografi hazırladılar. Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Anagold 24 Erzincanspor Muğlaspor müsabakasında taraftarlardan anlamlı kutlama yapıldı.

Müsabaka öncesi Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe destek olmak ve Çanakkale Deniz Zaferinin 103. yıldönümünü kutlamak amacıyla, "Harekat Bizim Harekatımızdır" "Ölürsek Cennet Bizim, Kalırsak Devlet Bizim" "Şehidim Rahat Uyu Emanetin Şerefimizdir" "Çanakkale Bir Hilal Uğruna" yazılı pankart açıldı. Taraftarlar hep birlikte Çanakkale Türküsünü söyleyip şehitleri yad ettiler.Karşılaşmanın başlamasıyla birlikte taraftarlar 90 dakika boyunca, "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez", "Vatan Sana Canım Feda", "Şehitler için herkes ayağa", şeklinde slogan attılar. Müsabakayı Erzincan Muharip Gaziler Derneği üyesi gazilerde ellerinde Türk Bayrakları ile izlediler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...