Gölbaşı’nda Çanakkale Zaferi kutlaması

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yıl dönümü Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Gölbaşı’nda Çanakkale Zaferi kutlaması
Adıyaman
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yıl dönümü Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Gölbaşı Hükumet binası önünde bulunan Atatürk anıtına Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy, İlçe Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Bekir Gaznevi ve Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, tarafından çelenk bırakıldı.

Program daha sonra Gölbaşı Belediyesi Konferans salonunda devam etti.

Gerçekleştirilen programa, Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Bekir gaznevi, Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanı Personel Yüzbaşı Erdinç Ağcakoyunlu, İlçe Emniyet Müdürü Aytaç Uçan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Gölbaşı Müftüsü Selami Sayın, şehit yakınları, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda Gölbaşı Anadolu Lisesi Müdürü Veysel Bilen tarafından günün anlam ve önemine binaen konuşmalar yapıldı. Yapılan konuşmaların ardından Gölbaşı Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler yapıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...