Sahada davetsiz misafir

Tunceli'de oynanan Amatör Lig maçında sahaya giren sokak köpeği, maçı kısa süreliğine durdurdu. Davetsiz misafiri çıkarmak isteyen bir futbolcunun çabası, köpeğin kendisini ısırmaya çalışması nedeniyle başarısız oldu.

Sahada davetsiz misafir Tunceli

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL), Tunceli Atatürk Stadyumu’nda Dersimspor ile Dersim 62spor takımları arasında oynanan karşılaşmanın 35. dakikasında sahaya sokak köpeği girdi. Köpeğin sahaya girmesiyle hakem karşılaşmayı durdurdu. Dersim 62spor oyuncusu Doğan Can Mencil de köpeği kucaklayarak saha dışına çıkarmaya çalıştı. Ancak genç futbolcunun bu çabası köpeğin kendisini ısırmaya çalışması nedeniyle başarılı olamadı.

Köpek, diğer futbolcuların çabasıyla saha dışına çıkarıldı ve karşılaşma devam edildi. Dersimspor, karşılaşmayı 2-1 kazandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...