Muhtar Tohumcu’dan Başkan Kutlu’ya teşekkür

Adıyaman Belediyesi tarafından, Altınşehir Mahallesinde yapımı devam eden iki taziye evinden birisinin kısa süre içerisinde tamamlanacağını açıklayan Altınşehir Mahallesi Muhtarı Yaşar Tohumcu, mahallesinin eksiklerini bir bir tamamlayan Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu'ya teşekkür etti.

Muhtar Tohumcu’dan Başkan Kutlu’ya teşekkür
Adıyaman
Adıyaman Belediyesi tarafından, Altınşehir Mahallesinde yapımı devam eden iki taziye evinden birisinin kısa süre içerisinde tamamlanacağını açıklayan Altınşehir Mahallesi Muhtarı Yaşar Tohumcu, mahallesinin eksiklerini bir bir tamamlayan Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

‘Her Mahalleye Bir Taziye Evi’ projesi kapsamında Adıyaman Belediyesi tarafından Altınşehir Mahallesinde yapımı devam eden iki (kuzey ve güney) taziye evinin güney kısmında olanının kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacağını söyleyen Altınşehir Mahallesi Muhtarı Yaşar Tohumcu, eksikliğini ciddi şekilde hissettikleri taziye evinden dolayı Adıyaman Belediyesi yöneticilerine teşekkür etti.

Mahallelerine yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarı Tohumcu, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun her zaman yanlarında olduğunu dile getirerek, “50 binin üstünde bir nüfusa sahip olan mahallemizde sadece bir tane taziye evi vardı, onda da bayanlar için yer yoktu. Bizim için ciddi bir eksik olan taziye evi talebimize kayıtsız kalmayan belediye başkanımız, mahallemizin güneyine ve kuzeyine iki tane taziye evi yapılması için talimat verdi.

Güneyde yapımı devam eden taziye evi kısa bir süre içerisinde hizmet vermeye başlayacak. Kuzeydeki taziye evi de birkaç aya tamamlanacak inşallah. Emeği geçen belediye başkanımıza ve diğer yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...