Adıyaman Belediyesinden depremzede öğrencilere kitap ve kitaplık desteği

Adıyaman Belediyesi, Samsat'ın Yarımbağ Köyü Ortaokulunun kütüphanesine kitaplık ve kitap desteğinde bulundu.

Adıyaman Belediyesinden depremzede öğrencilere kitap ve kitaplık desteği
Adıyaman
Adıyaman Belediyesi, Samsat’ın Yarımbağ Köyü Ortaokulunun kütüphanesine kitaplık ve kitap desteğinde bulundu.

Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu’nun ziyaret ettiği Samsat’ın Yarımbağ Köyü Ortaokulunun kitap ve kitaplık eksiği olan kütüphanesine destekte bulunuldu.

Okulu ziyaret eden Fulya Kutlu, okul kütüphanesi için yanında getirdiği kitapları, daha önce Adıyaman Belediyesi tarafından okula gönderilen ‘Oku’ temalı kitaplığa öğrencilerle birlikte dizdi.

Büyük bir heyecanla kitapları inceleyen öğrenciler, desteklerinden dolayı Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu’ya çiçek takdim etti.

Bu tür desteklerin çok önemli olduğuna dikkat çeken Kutlu, kitaplara kavuşan öğrencilerin mutluluğunun gözlerinden okunduğunu belirterek, “Buna şahit olmak gerçekten çok güzel bir şey. Öğrencilerimizin her zaman yanında olacağız” cümlelerini kullandı.

Okul yönetimi ise yapılan destekten dolayı Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ile okullarına kadar gelerek kitapları öğrencilerle birlikte kitaplığa dizen eşi Fulya Kutlu hanımefendiye teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...