Köseceli’den Mehmetçik’e kan bağışı

Besni Köseceli Çok Programlı Anadolu Lisesi, Erdemli ve Başarılı Birey projesi kapsamında Mehmetçik için kan bağışı kampanyası düzenledi.

Köseceli’den Mehmetçik’e kan bağışı
Adıyaman
Besni Köseceli Çok Programlı Anadolu Lisesi, "Erdemli ve Başarılı Birey" projesi kapsamında Mehmetçik için kan bağışı kampanyası düzenledi.

Besni Köseceli Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından Mehmetçik için kan bağışı kampanyası düzenlendi. Okulda düzenlenen kan bağışı kampanyasına, Köseceli Belde Belediye Başkanı Mehmet Kurtulmuş, Kızılay Besni Şube Başkanı Ali Erdoğan, Köseceli Ortaokulu Müdürü Ömer Faruk Okuşlu, Köseceli Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Bahattin Güvenç ve vatandaşlar katıldı. Düzenlenen kan bağışı kampanyasında toplam 49 ünite kan toplandı.

Eğitim camiasının duyarlılığına teşekkür eden Kızılay Besni Şube Başkanı Ali Erdoğan, "Bugünler milletimiz için birlik ve beraberlik günleridir. Biz böyle dayanışma içinde oldukça kimse bizi yenemez. İnşallah bu sıkıntıları da hep birlikte aşarak ülke ve millet olarak büyük Türkiye hayalini gerçekleştireceğiz" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...