Özel öğrenciler üniversite sıralarında

Bingöl'de özel bir rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrenciler, Bingöl Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret etti.

Özel öğrenciler üniversite sıralarında
Bingöl
Bingöl’de özel bir rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrenciler, Bingöl Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret etti.

Birleşmiş Milletler tarafından 2012 yılından itibaren ilan edilen 20 Mart Dünya Mutluluk Günü kapsamında kentte eğitim gören özel öğrenciler, Bingöl Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunu ziyaret etti. Ziyaret kapsamında MYO Müdürü Prof.Dr. Mehmet Ayçiçek’e çiçek takdim eden öğrenciler, daha sonra sınıfları gezerek üniversite öğrencileriyle aynı sıralara oturdu.

Özel öğrencilerin bu ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirten Fizyoterapist Zehra Ertürk, “Dünya mutluluk günü münasebetiyle özel öğrencilerin üniversite meraklarını giderip onların yüzündeki o tebessümü mutluluğa çevirme adına Bingöl Üniversitesi Teknik Bilimler MYO’ya ziyarette bulunduk. Bu anlamda bize desteklerini esirgemeyen MYO Müdürü Prof.Dr. Mehmet Ayçiçek’e, teşekkür ederiz” diye konuştu.

Özel öğrenciler ziyaret sonrasında üniversitedeki öğretim elemanlarına gül takdim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...