Yine kahkaha attırıyor

Erzurumlu fenomen Emrah Çılgı ve ekibinden yine kahkahalar attıran bir video.

Yine kahkaha attırıyor
Erzurum
Erzurumlu fenomen Emrah Çılgı ve ekibinden yine kahkahalar attıran bir video.

Sosyal medyada en çok izlenilen videoların yerli versiyonlarını yaparak 2017 yılında izlenme rekorları kıran Emrah Çılgı ve ekibi yine sosyal medyada hızla yayılan, en çok tıklananlar arasına giren bir video ile kendilerinden çokça bahsettiriyorlar. Öğrencileriyle tek tek tokalaşan öğretmen, piyano çalarken korkan adam, BBC canlı yayın kazasının yerli versiyonları gibi milyonlarca izlenilen videolarından sonra şimdide "Hayalleri Yıkılan Adam" videosu birçok sayfada hızla paylaşılıyor.

Fenomen Emrah Çılgı , "Hatıra kalsın diye çektiğimiz videodan sonra gelen istekler doğrultusunda videolar çekmeye başladık, en son çektiğimiz video da sosyal medya da hızlı bir şekilde yayılmaya, paylaşım rekorları kırmaya başladı, gördüğümüz ilgi ve alakadan memnunuz. Kaliteli ve güzel video çalışmalarımız devam etmektedir" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...