Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATTDER) Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü Timur Gök, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası Güncel

Gök, mesajında, her yıl 22-28 Mart tarihlerinde kutlanan hafta ile acil sağlık sisteminde yer alan bütün sağlık çalışanları arasında birlik, beraberlik ve dayanışma ortamının sağlanmasının öngürüldüğünü belirtti.

Düzenlenen etkinlikler ile acil sağlık hizmetleri ve ilk yardım konusunda halkın bilinçlendirilmeye çalışıldığını aktaran Gök, mesajında şunlara yer verdi:

"Acil sağlık hizmetleri, özünde fedakarlık, azim ve özveri bulunan halkımızın en zor anlarında ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetidir. Son yıllarda sağlık sisteminin vitrini konumunda bulunan acil sağlık hizmetleri şüphesiz bu alanda büyük bir özveri ile çalışan sağlık çalışanlarının omuzlarında bayraklaşmaktadır. Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası'nın bu yıl ki ana teması 'Acil Sağlık Sisteminde Birlik ve Beraberlik' olup yapılacak etkinliklerle hem meslektaşlarımızın dayanışması hem de halkla kucaklaşması hedeflenmektedir."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...