Başkan Yanılmaz kadın gazetecilerle buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Elazığ’da çalışan kadın gazetecilerle bir araya geldi.  

Başkan Yanılmaz kadın gazetecilerle buluştu Güncel

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın Kültür Park Mamürat’ül Aziz Kültür Merkezi’nde düzenlediği programa, Elazığ’daki çalışan kadın gazeteciler katıldı.Çalışan kadın gazetecilerin kadınlar gününü kutlayan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ın emeğini çekenin, haberlerini yetiştirmek için büyük bir mücadele verenin, televizyonda kameranın karşına geçtiğinde Elazığ’a güzel şeyler aktarmak için mücadele edenin kadın gazeteciler olduğunu söyledi.

Bir olaya kadın eli değinde olayın bambaşka bir hal aldığını belirten Başkan Yanılmaz, “Öncelikle kadın estetiği dediğimiz olayı sizler hem haberlerinizde hem programlarınızda zaten yansıtıyorsunuz. Elazığ’ın güzelliklerini anlatmak, Elazığ’ı bir adım daha öne taşıyacak şeyleri anlatmak hepimiz için olmazsa olmazımızdır. Ancak bu anlatımı yaparken güzel bir dil ve estetikle anlatmak anlattığımız olayı karşıya taşıyan ne önemli unsurlardan biridir. Güzel söz yılanı deliğinden çıkarır derler. Bu açıdan biz Elazığ’ı öncelikle bölgemize, Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmak istiyorsak onu en güzel şekliyle tanıtmak zorundayız” dedi.

Program daha sonra doğum günü olan gazeteci Pınar Çetin için pasta kesilmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom