"Üşüyen Eller Kalem Tutamaz" projesi çocukları sevindirdi

Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üys. Erkan Hirik'in başkanlığında, Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız tarafından projesi hazırlanan ve başlatılan Üşüyen Eller Kalem Tutamaz adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bir Çocuğu Da Sen Sevindir kampanyasında sağlanan desteklerle alınan hediyeler öğrencilere dağıtıldı.

Erzincan
Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üys. Erkan Hirik’in başkanlığında, Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız tarafından projesi hazırlanan ve başlatılan "Üşüyen Eller Kalem Tutamaz" adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Bir Çocuğu Da Sen Sevindir” kampanyasında sağlanan desteklerle alınan hediyeler öğrencilere dağıtıldı.

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız tarafından "Üşüyen Eller Kalem Tutamaz" adlı sosyal sorumluluk projesi başlatıldı. Projeye destek olan gönüllülerin desteği ile çocuklara çeşitli hediyeler alındı. Alınan hediyeler sağlık yöneticileri tarafından Hocabey Toki Ortaokulunda düzenlenen tören ile öğrencilere dağıtıldı.

Ayrıca proje sorumluları Sosyal Hizmet Uzmanı Amine Balcı ve Sosyal Hizmet Uzmanı Dilan İçli’ye teşekkür edilerek törene katılan öğrenciler Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine davet edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR